Меню Затваряне

Националния празник на Република България – 3 март

С чувство на дълбока признателност и родолюбие учениците от нашето училище се включиха в първото „Шествие на свободата“ организирано от район Надежда , посветено на Националния празник на Република България – 3 март. Участието в шествието беше израз на почит към славното ни минало и на осъзната отговорност да съхраняваме паметта, традициите и ценностите на българския народ. С присъствието си нашите ученици доказаха, че духът на свободата продължава да живее в сърцата на младото поколение и показаха уважение към историята и съхраняване на българските традиции и ценности.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *