Национален конкурс за рисунка „Моят Великден“ се организира за шеста поредна година от ЦПЛР-Център за изкуства, култура и образование „София“. Ученичката на 16 ОУ , Анна Степаненко от 6а клас спечели първо място във възрастова група 5-7 клас .
Наградените творби бяха изложени в Бачковския манастир от 2 до 8 април, а след това творбите бяха подредена в изложбената зала на Централни хали.

